Smečka dívčat z Chodska

Drahouš Pittrojc

"Náš Pan trenér" 


Jediný pořádný chlapák, který dokáže zvládnout 8 ženských najednou. Přístný pohled a rázný krok jsou znaky podle čeho tutoho tvrďáka poznáte. Avšak po bližším zkoumání zjistíte, že pohled klame a je to ještě horší. PAN trenér rozdává úsměvy a dobrou náladu všude, kde se octne. 

Ančí Pittrojc  

"HAMOUN"


STROJ

Správné chodské dívče a ještě lepší vedoucí. I když je z nás nejstarší, do důchodu má ještě daleko. Ne náhodou se jí říká Hamoun, běhat za více týmů jí nedělá problém. Sice svá opilecké léta má již za sebou, ale stále pivní štafetu zvládá s přehledem.

Jejím miláčem se stal náš pekelnej stroj, kterému rozumí více než kdejaký chlap. Jako správný Hamoun samozřejmě její schopnosti nekončí jen u stroje, zvládne také narážku a koš. Na každých závodech jí můžete vidět s kloboukem na hlavě. Ačkoliv vypadá milé, dokáže se za svou smečku rvát a dýchat do posledních sil.

Ančí potěšíte lahvinkou dobrého vína či jakýmkoliv salát v trojobalu ji zvedne náladu.  

Anet Hoffmannojc  

"GABÍK/GÉČKO"


NARÁŽKA A KOŠ

Už jméno Géčko vypovídá o tom, že tato slečna nebude žádný "béčko". Na první pohled andílek, ale ukrývá v sobě tvrďáka. Ne jen proto je naší vedoucí. Přezdívku dostala díky nápoji, který často a v hojné míře konzumuje.

Na závodech ji nejčastěji můžete vidět u káďě, kde ovlává narážku a nově také koš. Jejím symbolem je pivo v ruce, kšiltovka s "S" na hlavě a tejp  od hlavy až k patě. Tato milovnice požárního sportu dokáže budit respekt, rozdávat úsměvy, ale hlavně je to týmový hráč.

A s čím vás opije v hospodě? Skoro se vším co teče!! 

Kačka Vaňkojc

 "Kačule"


LEVÝ PROUD

Štafetu nejmladšího člena naší smečka, převzala Kačule s vervou a chutí. Nezalekla se proudu a šla do toho po hlavě. 

Kačule se otrká, nabere sílu a budeme moct vidět, jak se to běhat má.

Zatím pivo před ní schovávat nemusíme, ale počkáme jak se nám tuta dívnka vyvrbí.

 Jitka Uzlíkojc

"Uzlíček"


PRAVÝ PROUD A BÉČKA

Oprechtická rychlomyš aneb Miš, naše proudařka a béčkařka. Velké zkušenosti ze své atletické kariéry jí jistě nejsou k zahození. Hubeňoučká dívčina má ale skrytou sílu, je to právě ona, která by nám při otravě krve či jiném úrazu uměla dát první pomoc (snad ne poslení).

Pivo v jedné ruce, proudnice v té druhé, úděl správného hasiče hasit (žízeň) nezapře. Často jí vidíme s grilovaným masem nebo opečenou uzeninou, která do ní s chutí padá. Nechápeme kam to při své postavě dává, asi má tasemnici. 

Míšu můžete pozvat na nějakou dobrou štamprdli nebo pivíčko.

Kačí Haasojc 

"ŘÍZEČEK"


TROJÁK

Kačí největší řízek v okolí, kterého můžete najít. Tutomu hovádku nestačí běhat za jeden tým na soutěži, to by nebyla sranda, takže klidně jí můžete vidět hned ve 4 týmech najednou.

Nebojí se ničeho - koš, narážka, trojáček ale i proud. U nás si vysloužila milovaný trojáček bez kterého již nemůže žít.

Tuto stvoření můžete pozvat na pivase, vínečko ale i pár panáčků zvládne.

Reza Veberojc 

"KAMZAROWICZ REZOWSKY"


BÉČKA A STROJ

Nejmladší blonďatý dívče z naší bandy, která je zblázněná do požárního sportu už odmalička. Posledním rokem se angažuje v kategorii mladých hasičů, ale to jí vůbec nebrání se postavit na start i u žen. Největší miláček je její milovaná "máša", na kterou nedá dopustit. 

Kamzu poznáte podle toho, že se motá kolem béček, mašiny a přitom ještě stíhá dělat selfíčka. 

Rezič je vrchní upíječ pivasů a jiných podobných moků, které "nenápadně" mizí Gabíkovi. 

Týna Nekudojc 

"PŮL ω KAPITÁN"


PRAVÝ PROUD A KOŠ

Mladší Týna patří mezi všestrané všeuměly. Půlprdeláček žije hasičinou jak pasivně tak aktivně, zastává pozici instruktora a rozhodčího v kategorii mladých hasičů, ale také ji můžete vidět v našem manšaftu. Poznáte jí podle neviného kukuče, brýlích a nepřežitého kontaktu s mobilem. Z každé soutěže/akce si přiveze nejméně jedno selfíčko s Kamzou.

Týna se v první sezóně nejčastěji cárala v kádi s košíčkem, ale ke konci předala pozici starým a začla běhat až na druhý konec trati s proudnicí.

Dívče se nezdá, ale půlitřík lahodného rezavého moku zvládne do sebe naklopit jako nic. Každým dnem čekáme, že převezme štafetu "sosáčka týmu" od Kačí.


Týna Tomanojc

 "NIJAK"


NARÁŽKA

Nejnovější člen týmu, s kterým není radno si zahrávat.  Plachoučké děvče se rázem změní na super parťáka, kterej vám nedá nic zadarmo. Takže věta:" Ne, že mi to zkazíš na tom koši." vám velmi zvedne náladu. 

Nijak je z tria starých, jejiž revírem je území od základně ke kádi. Týna je rambič, proto převzala narážku savců. Tuto pozici miluje, protože jí nevadí pocákat studenou vodičkou.

Týna je jeden z pičů pivasa, ale nenechte se oklamat, pije co teče!